SGK HEYETİNDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

SGK İl Müdürü Zekai Kalay ve beraberindeki heyet Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

SGK HEYETİNDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET
Gerçekleşen ziyarete SGK İl Müdürü Zekai Kalay’ın yanı sıra, İl Müdür Yardımcısı Hüseyin Yılmaz, Memurlar Ramazan Eroğlu, Mustafa Tiyekli ve Nalan Göcmen katılım gösterdi. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Zakai Kalay her yıl 13-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan SGK haftası nedeniyle Başkan Savaş’a nezaket ziyaretinde bulunduklarını SGK İl Müdürü Zekai Kalay ve beraberindeki heyet Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.SGK İl Müdürü Kalay, “Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret edeceğiz. 2012 yılında en yüksek prim ödeyen 10 işyerimizin sahibini ziyaret ederek teşekkür plaketi vereceğiz,
 
Prime Mall Antakya ve DSİ parkında stant açarak bilgilendirme çalışması yapacağız, Huzurevini ziyaret ederek yaşlılarımıza hediyeler vereceğiz, MEB koordinasyonu ile ilkokullarda sağlıklı emeklilik hakkında bilgilendirme yapacağız, Öğrencilere dergi dağıtacağız ve meslek liselerinde bilgilendirme toplantısı yapacağız” dedi. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş sıcak bir ilgi ile karşıladığı konukları ile sohbet ederek, Sosyal Güvenlik haftasını kutladı ve SGK yetkililerine çalışmalarında başarılar diledi. SGK heyetinin verdiği çiçeği kabul eden Başkan Savaş, konuk heyet ile birlikte ziyaret anısına toplu fotoğraf çekildi.