SOKAK HAYVANLARINA YARDIM ELİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi sahipsiz hayvanların hayatını iyileştirmek adına kedi sığınma evi ve beslenme odakları yapıyor. 
SOKAK HAYVANLARINA YARDIM ELİ
Hatay Büyükşehir Belediyesi Atatürk parkında, kimsesiz kedilerin istediği zaman girip çıkabileceği, soğuk havalarda sığınabileceği, karnını doyurup yavrularını doğurarak onlara bakabileceği bir kedi sığınma evi yaptı. 
HBB Zabıta Daire Başkanlığına bağlı Mezbahalar Veterinerlik ve Gıda Kontrol işleri şube müdürlüğünce Atatürk parkında yapılan, kedi sığınma evinin yanı sara yazın sıcağında su bulamayan sokak hayvanlarının yaşamsal ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri Beslenme Odakları da yapıldı.HBB Zabıta Daire Başkanlığına bağlı Mezbahalar Veterinerlik ve Gıda Kontrol işleri Şube Müdürü Ahmet Kilisli yaptığı açıklamada “Hayvanların yaşamsal haklarını önemsiyoruz bu hem yasal olarak hem de insanlık olarak görevimizdir. Şehrimizde 15 ilçemizde kedi sığınma evleri yapacağız. Ayrıca her ilçede yapacağımız beslenme odakları ile sahipsiz hayvanların yaşamsal ihtiyaçlarını gidereceğiz.” dedi.
SOKAK HAYVANLARINA YARDIM ELİ haberi 22 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1575 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle