SOSYAL MARKET SAMANDAĞ’DA AÇILIYOR

Samandağ Sosyal Market Hatay Büyükşehir Belediyesi Ve Samandağ Belediyesinin ortak çabasıyla 21 Ekim Çarşamba Günü Saat 17.00 Samandağ Belediyesi Yeni Çarşı’da hizmete  açılıyor.Açılışı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı   Doç.Dr.Lütfü Savaş Ve Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir gerçkeleştirecek.
SOSYAL MARKET SAMANDAĞ’DA AÇILIYOR
Hatay Büyükşehir Belediyesi  ve Samandağ Belediyesi tarafından  sosyal sorumluluk projesi kapsamında faaliyete geçirilen Samandağ Sosyal Market, vereceği hizmetle toplumsal yardımlaşma ve dayanışmaya katkı sağlayacak.    Hatayımızın her ilçesinde kurulan Sosyal Marketler, kıyafet, ev eşyası, vb. ürünleri belediyenin tahsis ettiği araçlar yardımıyla ihtiyaç sahibine ücretsiz olarak ulaştıracaktır.Amacımız :  Dar gelirli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sosyal belediyecilik gereği temel ihtiyaçları olan, gıda ve temizlik malzemesi dağıtımı ile toplumsal barışın ve yoksulluktan kaynaklanan suçların ortadan kalkmasına destek vermek ve insanlarımıza yaşama dair fayda sağlamak için çalışıyoruz.   Kimlik numarasıyla tüm vatandaşlarımız başvurabilir. 
Fakat Yoksulluk Belgesi olan vatandaşlarımız için öncelik tanınacaktır. 
Gıda yardım paketinde ailelerin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak; Makarna, kuru fasulye, pirinç, nohut, un, şeker, çay . . vs. ürünler, gıda mühendislerimiz denetiminde hazırlandı. 
 
SOSYAL MARKET SAMANDAĞ’DA AÇILIYOR haberi 20 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2105 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle