SOSYAL MARKETLER EVİ YANAN VATANDAŞA YARDIM ELİ UZATTI‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), kentin dört bir yanında açtığı sosyal marketler ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım elini uzatarak destek vermeyi sürdürüyor.
SOSYAL MARKETLER EVİ YANAN VATANDAŞA YARDIM ELİ UZATTI‏
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğünde üreten ve paylaşan toplum olma yolunda sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri olarak faaliyet gösteren sosyal marketler, sel ve yangın gibi doğal afetlerde zarar gören vatandaşlara ev eşyası ve kıyafet desteği sağlayarak, toplumsal yardımlaşma bilincini harekete geçiriyor.İl genelinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yaptığı yardımlarla önemli bir görev üstlenen HBB Sosyal Marketler, ilçelerde bulunan şubeler arasında sağlanan koordinasyon sayesinde, farklı ilçelerde bulunan vatandaşların eksiklerini gideriyor.Samandağlı hayırseverlerin ilçede bulunan HBB Sosyal Market’e ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere bağışladığı eşyalar, Antakya’ya bağlı Kuzeytepe Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşın ev eşyası eksiğini giderdi.Çıkan yangın sonucu evi zarar gören Kuzeytepeli vatandaşa, HBB sosyal marketler aracılığıyla temin edilen oturma grubu ve halılar ile destek verildi.HBB, bünyesindeki sosyal marketler aracılığıyla il genelinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatmaya devam edecek.
SOSYAL MARKETLER EVİ YANAN VATANDAŞA YARDIM ELİ UZATTI‏ haberi 30 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  980 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir