SOSYAL MARKETLERİN 13'ÜNCÜSÜ ARSUZ’DA

Hatay’ın birlik ve beraberliğine katkı sunması ve Hatay halkının sevgiyi, güzelliği paylaşan toplum olması yönünde somut adımlar atan Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), bu konudaki çalışmalarının en anlamlı karşılığı olan Sosyal Marketlerin bir yenisinin daha açılışını Arsuz’da gerçekleştirdi.
SOSYAL MARKETLERİN 13'ÜNCÜSÜ ARSUZ’DA
2 Nisan Cumartesi günü gerçekleşen açılışa Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın yanı sıra eşi Doç. Dr. Nazan Savaş, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Cumhuriyrt Halk Partisi(CHP) MYK Üyesi Suzan Dudu, CHP Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Filiz Haksöz, CHP Arsuz İlçe Başkan Faik Çekin ile beraber çok sayıda partili ve vatandaş katılım gösterdi.Sosyal yardımların hak temelli olarak vatandaşlara ulaştırılması anlamında Türkiye'de örnek olarak gösterilen sosyal marketler, Hataylı ihtiyaç sahibi vatandaşlara giyim, ev eşyası, okul malzemeleri ve daha birçok konuda  yardımlarda bulunmasıyla dikkat çekiyor. Sosyal marketlerin açılmasında ve il geneline yayılmasında büyük pay sahibi olan Başkan Savaş, “Biz göreve gelirken şunu söyledik; önce huzur sonra hizmet dedik. Çok şükür biz bu konuda çalışmalarımızı gerçekleştirirken partimiz de naif bir şekilde bize destek sunuyor. Hatay için düşünen ve üreten arkadaşlarımızın öncülüğünde kurulan sosyal marketlerimizin bugün 13’üncüsünün açılışını gerçekleştiriyoruz. Hatay genelinde hizmet veren sosyal marketlerimizin daha da zengin hale gelmesi için adımlar atmaya devam ediyoruz. Bundan sonra bu gönül marketlerimizde sadece giyim değil, 12 ay boyunca kuru gıda ve ekmek yardımlarına da başlayacağız” ifadelerini kullanarak diğer ilçelerde olduğu gibi Arsuz'da da paranın değil hayır duasının geçerli olduğu  Sosyal Marketin açılışı ile ilgili düşüncelerini ifade etti.Konuşmasının devamında Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin Arsuz’da gerçekleştirdiği hizmetler hakkında da bilgiler aktaran Başkan Savaş, Arsuz’un altyapı ve kanalizasyon sorunlarının en kısa sürede çözüme kavuşturulacağını belirterek hemşehrilerine bu konuda yapılacak hizmetlerin müjdesini verdi.
SOSYAL MARKETLERİN 13'ÜNCÜSÜ ARSUZ’DA haberi 04 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1525 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle