SPOR KOMPLEKSİ VE YAŞAM MERKEZİ’NDE KAYITLAR BAŞLADI

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin(HBB) sportif bir sorumluluk üstlenerek Hatay halkına kazandırdığı Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı ikinci spor tesisi ve yaşam merkezi olarak gösterilen dev kompleksinden vatandaşların faydalanması için, sporun çeşitli branşlarında kayıtlar almaya başladı.
SPOR KOMPLEKSİ VE YAŞAM MERKEZİ’NDE KAYITLAR BAŞLADI
Hatay’ın ulusal ve uluslararası sportif organizasyonlarda boy göstermesi ve söz sahibi olabilmesi için büyük çaba harcayan sporcuların müsabakalara her anlamda hazır çıkabilmeleri için katkı sunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın  verdiği destek ve teşviklerle  Hataylılara  hizmet veren HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi, gençleri spor sayesinde kötü alışkanlıklardan uzak tutuyor.Fitness – kondisyon merkezi, yüzme havuzu, sauna ve Türk Hamamı olmak üzere 4 alanda kayıtlar almaya başlayan komplekste geniş imkanlarından yararlanarak spor yapmak isteyen vatandaşların, nüfus cüzdanı fotokopisi, öğrenim belgesi fotokopisi ve sağlık raporu ile başvuru yapmaları yeterli olacak.
SPOR KOMPLEKSİ VE YAŞAM MERKEZİ’NDE KAYITLAR BAŞLADI haberi 19 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  2520 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle