TASAVVUF KONSERİ

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediyesi Kutlu Doğum Haftası m&uuml;nasebetiyle Bohşin Mahallesi&rsquo;nde tasavvuf konseri etkinliği d&uuml;zenledi.</span>
TASAVVUF KONSERİ
Antakya Belediyesi tasavvuf ekibi tarafından verilen konseri dinlemeye gelen mahalle sakinleri, huzur dolu saatler geçirdiklerini ifade ettiler. Antakya Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlara yer verildi; “ Antakya Belediyesi Mobil Tırı şehrin 95 mahallesinde etkinlikler düzenlemek amacıyla çıktığı  yolda, Bohşin Mahallesi’nde tasavvuf konserine ev sahipliği yaptı. Kutlu Doğum haftası münasebeti ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tasavvuf ekibince verilen konsere Bohşin mahalle sakinlerinin ilgisi büyüktü. İzleyenlerin maneviyatı bol saatler geçirdiklerini ifade ettikleri etkinliğin sonunda, mahalle sakinlerine çeşitli ikramlar da yapıldı. Antakya Belediyesi olarak şehrimizin dört bir yanına yalnızca teknik belediyecilik hizmetleri değil, sosyal ve kültürel belediyecilik hizmetlerimizi de en güzel şekilde götürmeye devam edeceğiz.”
TASAVVUF KONSERİ haberi 18 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  1495 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle