TEKEBAŞI’NIN BÜYÜK SORUNUNA KALICI ÇÖZÜM‏

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülük ettiği il genelindeki yol yapım, bakım, onarım ve düzenleme seferberliği kapsamında HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, özverili çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
TEKEBAŞI’NIN BÜYÜK SORUNUNA KALICI ÇÖZÜM‏
Hatay’ın her ilçesinde mevsim koşullarının etkisiyle bozulan ve deforme olan yollarda çalışmalar gerçekleştirerek halkın can ve mal güvenliğine dönük itinalı hizmetler sunan HBB ekipleri, Samandağ ilçesine bağlı Tekebaşı Mahallesi’nde 6 km uzunluğundaki güzergâhta beton asfalt çalışmalarına başladı. 
Ortaya koyduğu özverili çalışmalarla güzergâhın beton asfaltlı modern bir halde kısa süre içerisinde hizmete sunulacağını kaydeden HBB ekipleri, deforme olan yol sebebiyle büyük sıkıntılar çeken mahalle sakinlerinin takdirini kazandı. Samandağlı vatandaşlar, hayata geçirdiği başarılı çalışmalarla can ve mal güvenliğini ön planda tutarak büyük bir sıkıntıyı çözümle buluşturan Başkan Savaş’a, sahada aktif olarak çalışan HBB ekipleri aracılığıyla teşekkürlerini ilettiler.