TEMİZLİK İŞÇİLERİ DERNEĞİNİN AÇILIŞI YAPILDI

Antakya Temizlik İşçileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği binası düzenlenen törenle  Başkan Savaş tarafından hizmete sunuldu.

TEMİZLİK İŞÇİLERİ DERNEĞİNİN AÇILIŞI YAPILDI

Dernek binası açılış törenine Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Başkan Yardımcısı Mehmet Bozkurt, belediye meclis üyeleri, HGC Başkanı Ahmet Yetişen, Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu Başkanı Abdurahman Taşçıoğlu, Canbaz Temizlik Ltd. Şti. Sahibi Ahmet Canbaz, mahalle muhtarları, oda ve dernek başkanları ile çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Antakya Temizlik İşçileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Metin Daşçıoğlu dernek binası açılış töreninde yaptığı konuşmada, temizlik alanında çalışan işçileri tek çatı altında toplamak, haklarını gözetmek, işçiler arasında birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygularını pekiştirmek amacıyla dernek kurduklarını ifade ederek, “Belediye Başkanımız sayın Doç.Dr. Lütfü Savaş, bizlere bugüne kadar her alanda destek olmuştur. Derneğimizin kurulmasında da büyük emeği geçmiştir. Belediye Başkanımız sayın Doç.Dr. Lütfü Savaş’a şahsım ve dernek başkanı olarak Antakya temizlik işçilerine sağlamış olduğu yardımlardan ötürü sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş açılış töreninde yaptığı konuşmada, temizlik konusunda halkı bilgilendirici ve bilinçlendirici çalışmalar sergilediklerini belirterek, “Sizler, temizlik işçileri olarak elinizden geleni yapıyorsunuz. Sizlerden isteğim, dayanışma içinde olmanızdır. Şehri temiz tutma adına çalışmalarınızı daha da üst seviyelere çıkarmanızdır. Temizlik işçileri çalışanları olarak tek çatı altında toplanmanız, memnuniyet vericidir. Yeni kurulan dernek ve dernek binası herkese hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Konuşmaların ardından Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ve beraberindeki heyet, dernek binasının açılış kurdelesini kesti.