TEMİZLİK ŞART‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">ZABITA VE TEMİZLİK İŞLERİ M&Uuml;D&Uuml;RL&Uuml;Ğ&Uuml; PAZARCI ESNAFINA &Ccedil;&Ouml;P POŞETİ DAĞITTI.</span>
TEMİZLİK ŞART‏

Samandağ belediyesi zabıta ve temizlik işleri müdürlüğü ekipleri pazartesi pazarında bulunan esnafa siyah çöp poşeti dağıttılar.Samandağ belediyesi zabıta müdürü Önder Şimşek:”Yapılan çalışmanın esas amacı Pazar bitiminde vatandaşın çöplerini yere atmamalarını sağlamak. Pazar bitiminde temizlik işçileri Pazar yerini temizlemeye geldiklerinde sanki 1.dünya savaşından çıkmış bir alanmış gibi duruyor. Bu sebepten dolayı kirlilik yaratabilecek bütün esnafa çöp poşeti dağıttık. Esnafların bu çalışmayı sahiplenmesini temenni ediyoruz. Esnafımızın kirletmeye devam etmesi halinde ise idari işlem yapmak zorunda kalacağız.”dedi.

TEMİZLİK ŞART‏ haberi 29 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu Reklam Danışmanı adına  tarafından  1745 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle