TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Savcı Mehmet Selim KİRAZ Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda görev başında öldürülmesi, tüm ülkemizi olduğu gibi bizleri de derinden üzmüştür. 
TERÖRÜ LANETLİYORUZ
Terörün ve şiddetin hiç bir şeye çözüm olamayacağını bu ülke çok büyük bedeller ödeyerek yaşadı. Bizler, terör ve şiddeti nereden gelirse gelsin her zaman olduğu gibi bir kez daha lanetliyoruz.    
    Şehit edilen Savcı Mehmet Selim KİRAZ’a Allah’tan rahmet diler, başta ailesi olmak üzere, tüm hukuk camiasına ve ülkemize başsağlığı  diliyoruz.
Hatay Dişhekimleri Odası
       Yönetim Kurulu 
BİLİMSEL TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR..
        Dişhekimliği, her geçen gün hızla gelişme gösteren ve peşinden teknolojiyi sürükleyen bir bilim ve sanat dalıdır.       Meslektaşlarımıza bu hızlı gelişmeleri ulaştırmak, bilgilerini tazelemek ve hastalarımıza hakkedilen daha kaliteli tedavi hizmetleri sunmak için Bilimsel Etkinliklerimiz devam ediyor.      Mezuniyet sonrası eğitimi kendine ilke edinmiş olan Hatay Dişhekimleri Odası,  4 Nisan 2015 Cumartesi günü saat 14:00 ‘te bir Bilimsel Sempozyum daha gerçekleştiriyor.      Konuşmacı Ege Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi ABD Öğretim Üyesi Doç.Dr. Bülent GÖKÇE “İmplant Destekli Protezlerde Ölçü Materyalleri ve Teknikleri” ve “Hangisi Önemli: Ölçü Maddesi mi, Teknik mi? konularında odamız hizmet binasında meslektaşlarımızı bilgilendirecektir.Bilgilerinize sunulur.
Saygılarımla.
        Nebil SEYFETTİN
Hatay Dişhekimleri Odası
 
TERÖRÜ LANETLİYORUZ haberi 03 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  1115 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle