TGRT BELGESEL TV KANALINDA ANTAKYA’YA YER VERİLECEK

Gelişen Türkiye Adlı Programda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’la Yapılan Röportaj, Antakya’nın Tarihi ve Kültürel Zenginlikleri, Zengin Sofra Kültürü ve Antakya’dan Görüntüler Yayınlanacak

TGRT BELGESEL TV KANALINDA ANTAKYA’YA YER VERİLECEK
TGRT Belgesel Televizyon Kanalı’nda Antakya’ya yer verilecek. Geçtiğimiz hafta boyunca Antakya’da çekimler gerçekleştiren TGRT Belgesel Tv yayın ekibi, Antakya’nın tarihi ve kültürel dokusu, zengin sofra kültürü, Antakya Belediyesi’nce kentte gerçekleştirilen hizmet, proje ve yatırımlarla ilgili Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’la gerçekleştirilen röportaj ve farklı görüntüleri “Gelişen Türkiye” adlı programla izleyicilerle paylaşacak.

Yapımcılığını Tahsin Türkmen’in sunuculuğunu ise Ayçin Gönül’ün üstlendiği “Gelişen Türkiye” adlı program TGRT Belgesel Televizyon kanalında, ilk olarak 10 Aralık Pazartesi günü saat 13.45’te yayınlanacak. Programın tekrarı ise aynı gün saat 22.00’de gerçekleşecek.

 Antakya’nın tarihi ve kültürel dokusu, zengin sofra kültürü, Antakya Belediyesi’nce kentte gerçekleştirilen hizmetler, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’la gerçekleştirilen röportajın yer aldığı “Gelişen Türkiye” adlı program 11 Aralık Salı günü TGRT Belgesel Kanalı’nda 13.45’te, 18.30’da ve 23.45’te olmak üzere üç kez daha yayınlanacak.