TRAFİK GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYACAK KAPSAMLI DENETİMLER‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Zabıta Dairesi Başkanlığı, 1.Bölge Şube Müdürlüğü Trafik Birimi ekipleri, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları maksadıyla Şehirlerarası Otobüs Terminali ile şehir içerisinde toplu taşıma yapan araçlarda can ve mal güvenliğine dönük kapsamlı denetimler gerçekleştirdi.
TRAFİK GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYACAK KAPSAMLI DENETİMLER‏
Gerçekleştirilen denetimlerde, Hatay halkının daha güvenli yolculuk yapmaları konusuna hassasiyet gösteren HBB Zabıta Dairesi Başkanlığı 1.Bölge Şube Müdürlüğü Trafik Birimi, vatandaşların tehlike yaratabilecek uygunsuz şikâyetlerini 444 12 06 Beyaz Masa’ya veya Alo 153’e bildirmesi halinde gerekli işlemlerin yapılacağını kaydetti.Çalışmalarının Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın hemşehrilerinin  huzur ve güven içerisinde bir bayram yaşaması doğrultusundaki talimatları doğrultusunda devam edeceğine vurgu yapan HBB Zabıta ekipleri, ulaşım sektöründe faaliyet gösteren araçların vatandaşlara vermiş olduğu hizmet kalitesinin arttırılması ve standardın yakalaması için çalışmalarına belirlenen periyodik aralıklarla düzenli bir şekilde devam edeceğini bildirdi.
TRAFİK GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYACAK KAPSAMLI DENETİMLER‏ haberi 02 Temmuz 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2850 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle