TUK BEL-SEN DEN REYHANLI BELEDİYESİNE ZİYARAT

Tüm Belediyeler ve Yerel Yönetim Emekçileri Sendikaları Tüm Bel-Sen Genel Başkanı Vicdan Baykara, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi'yi ziyeret etti.
TUK BEL-SEN DEN REYHANLI BELEDİYESİNE ZİYARAT
Baykara, Hüseyin Şanverdi ile makamında ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, önümüzdeki günlerde 74 kişiyi ilgilendiren toplu sözleşme görüşmelerini değerlendireceklerini söyledi.
     Reyhanlı belediyesinin Hatay genelinde çalışanlarına en düzgün maaş ödeyen ve çalışanını koruyan belediye olduğunu belirten Baykara, şöyle devam etti:
 

 
     ''Hatay'ın en iyi çalışan belediyesine gelmekten dolayı mutluyum. Memur kardeşlerimizin hak ve çıkarlarını gözetmek adına yapmış olduğumuz toplu sözleşmeleri Reyhanlı Belediyesinin de yapmasını canı gönülden istiyoruz. Reyhanlı Belediyesinin güzel faaliyetlerini duyupda görmemek olmazdı. Tanışmak ve nezaket ziyaretlerinde bulunmak için belediyeye geldik. Reyhanlı'nın geleceği parlak. Bunda belediye hizmetlerinin önemli katkısı var. Memur ve işçisine sorun yaşatmayan ve her anlamda onların yanında olan belediye başkanı Hüseyin Şanverdi'ye teşekkür ederim.''
     Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, toplu sözleşme taleplerini değerlendireceklerini, çalışanları mağdur etmeyeceklerini söyleyerek, ziyaretten dolayı Baykara'ya teşekkür etti.