TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE KEYİFLİ BİR YAZ TATİLİ DİLİYORUM

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,2015- 2016 Eğitim - Öğretim yılının sona ermesi münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE KEYİFLİ BİR YAZ TATİLİ DİLİYORUM
Yayımladığı mesajında, ülkemizin geleceği öğrencilere, yorucu bir eğitim- öğretim sezonunu daha geride bırakmanın yorgunluğunu kendilerine kaliteli vakit ayırarak geçirmeleri tavsiyesinde bulunan Başkan Savaş, "Bugün emeklerin karşılığının karnelere döküldüğü özel bir gün. Karnelerini alan tüm öğrenci kardeşlerime keyifli bir yaz tatili diliyorum. Umuyorum ki öğrenci kardeşlerim her geçen eğitim- öğretim döneminin ardından ailelerine hayırlı bir evlat ve memleketlerine yararlı birer vatandaş olarak bilgilerine yenilerini katarak geleceğe emin adımlarla ilerlemektedirler. Öğrencilerimizi yetiştiren kıymetli ve cefakar öğretmenlerimize de yürekten teşekkür ediyorum. Öğrenci kardeşlerimin yaz tatillerini verimli geçirerek tatil sonrası başlayacak yeni eğitim- öğretim dönemine eksiksiz bir şekilde başlamalarını ümit ediyorum. 
Bizler, Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak sosyal belediyecilik ilkesinden hareketle ve eğitime verdiğimiz önemle öğrencilerimize eğitsel, sanatsal ve kültürel aktivitelerle destek olacağız.Başkan Savaş ayrıca haftasonu üniversite sınavına girecek olan gençlere de başarı dileklerinde bulunurken, temel eğitim sonrasında gerçekleştirilecek bu önemli sınavın tüm adaylar açısından olumlu sonuçlanması temennisinde bulundu.