TÜRK YEREL HİZMET–SEN GENEL BAŞKANI KOYUNCU SAVAŞ’I ZİYARET ETTİ

  Kamu Sen Memur Konfederasyonu’na bağlı Türk Yerel Hizmet–Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu, Genel Sekreter Yusuf Kapusuzoğlu ve İl Temsilcisi Mustafa Şener ile birlikte Başkan  Savaş’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
TÜRK YEREL HİZMET–SEN GENEL BAŞKANI KOYUNCU SAVAŞ’I ZİYARET ETTİ
  Türk Yerel Hizmet–Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulunduklarını ve Başkan Savaş’ın kendilerini kabul etmelerinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirtti. Koyuncu, sendika anlayışları çerçevesinde önce ülkenin ön planda olduğunu hatırlatarak, "Bizlerin sendikacılık anlayışında ilk olarak ülkemiz, bayrağımız ve vatanımızın menfaatleri söz konusudur. Müteakibinde memurlarımız sosyal ve ekonomik çıkarları ve refahı gelir. Kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği içinde olmaya, belediye başkanlarımızla karşılıklı saygı, sevgi ve muhabbetle hareket etmeye özel bir önem gösteriyoruz. Yakın süreçte temcilik boyutundaki sendikamızı Antakya’da şube haline getireceğiz.” dedi.

     Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Tüm Sendikalara karşı eşit mesafede olduğunu belirten Savaş, memurlarımızın her türlü hak ve alacaklarına özel bir önem gösterdiklerini, onların moral ve motivasyonunu daima üst seviyede tutmak için çalışmalar yaptıklarını ifade ederken, temsilcilik boyutunda faaliyet gösteren Türk Yerel Hizmet–Sen’in önümüzdeki süreçte Hatay’da şube açacak olmasından dolayı sendika yöneticilerine başarılar diledi.
     Ziyaretin sonunda Türk Yerel Hizmet–Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a hediye sundu. Başkan Savaş’ta Genel Başkan Koyuncu’ya plaket verdi.
     Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ve misafir heyet günün anısına bir hatıra fotoğrafı çekildi.