ÜCRETSİZ BASKETBOL VE YÜZME KURSLARI

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediyesi teknik belediyecilik &ccedil;alışmalarının yanı sıra k&uuml;lt&uuml;rel, sosyal ve sportif faaliyetleri ile de sosyal belediyecilik hizmetlerinde &ouml;rnek olmaya devam ediyor.</span>
ÜCRETSİZ BASKETBOL VE YÜZME KURSLARI

   Antakya Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bu kapsamda uzman eğitmenler eşliğinde yüzme ve basketbol kurslarını sürdürüyor.  Antakya Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlara yer verildi; “ Antakya Belediyesi olarak teknik belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra kültürel, sosyal ve sportif kurslarımız ile vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için gayretle çalışıyoruz. Antakya Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yaz dönemi faaliyetlerine son hız devam ediyor. Bu çalışmalar ışığında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz çatısı altında bulunan Gençlik ve Spor Kulübümüz bünyesinde basketbol ve yüzme kursları için uzman eğitmenler ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hizmet çerçevesinde gençlerimize sporu sevdirmek ve sosyalleşmelerini sağlamak amacıyla ücretsiz kurslar veriliyor. Uzman eğitmenlerimiz Hatay Yüzme İl Temsilcisi Konya Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu Kemal Alış, Konya Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu Gökhan Cihangir,Basketbol branşında Adana Çukurova Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu Volkan Turunç toplamda 160 öğrencimize kurs veriyor. Antakya Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü daha çok çocuğumuzu spor alanlarına çekerek gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyor. Gençlik ve Spor Kulübü’nün şu an devam eden faaliyetleri Karate, Güreş, Kick Boks, Muay Tai ve Wushu spor dallarıdır. Basketbol ve yüzme kurslarımız bünyesinde her birinde 80 olmak üzere 160 öğrenciye hizmet verilirken Antakya Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün diğer spor faaliyetlerinde toplamda 355 öğrenci bulunuyor.” Yapılan açıklamanın devamında Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün 0326 2131615 numaralı telefonundan bilgi alınabileceği bildirildi.

ÜCRETSİZ BASKETBOL VE YÜZME KURSLARI haberi 13 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1530 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle