ÜCRETSİZ ERKEN TEOG KURSU

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci 7. Sınıf &ouml;ğrencilerinin beklediği m&uuml;jdeyi duyurdu. Başkan Kimyeci Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Salonunda 7. Sınıfta okuyan 2000 &ouml;ğrenciye &uuml;cretsiz &ldquo;Erken TEOG Kursu&rdquo; verileceğini belirtti.</span>
ÜCRETSİZ ERKEN TEOG KURSU

 Uzun zamandır beklenen 7. Sınıflara ücretsiz TEOG kursu müjdesini veren Başkan Kimyeci; “ Antakya Belediyesi olarak eğitim ve öğretime verdiğimiz destek doğrultusunda bugüne dek 3000’e yakın öğrenciye verdiğimiz TEOG kurslarımız kapsamında bir ilki gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerimizin derslerinde başarılı olmalarına yardımcı olmanın yanı sıra, 8. Sınıfta katılacakları TEOG sınavına hazırlanmaları için Erken TEOG Kursu’nu hayata geçiriyoruz. 2000 öğrenci kapasiteli 7. Sınıflara TEOG kursumuz kapsamında öğrencilerimiz tüm kurslarımızda olduğu gibi ücretsiz servis marifeti ile evlerinden alınarak kurs bitiminde yine servislerimiz ile yardımcı personellerimiz eşliğinde ailelerine teslim edilecekler. Hiçbir ücret alınmadan verilen eğitim süresince öğrencilerimize yardımcı olacak olan ders kitapları da yine ücretsiz olarak sağlanacaktır. Ayrıca bilinmesini istediğimiz bir diğer önemli husus da şudur ki; 7. Sınıf olarak erken TEOG kursumuza katılan öğrenciler, 8. Sınıfa geldiklerinde kursumuzdan tekrar yararlanabilecekler. Antakya Belediyesi olarak eğitim ve öğretime her koldan desteklerimiz devam edecek.” şeklinde konuştu.   Antakya Belediyesi konuyla ilgili yaptığı açıklamada kurs kayıtlarının başladığını başvurmak ve bilgi almak isteyenlerin Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Salonu’na 0326 212 17 86 numaralı telefonlardan ulaşabileceğini bildirdi.

ÜCRETSİZ ERKEN TEOG KURSU haberi 02 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1350 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle