ÜCRETSİZ KPSS KURSU

Antakya Belediyesi eğitim öğretime verdiği desteklere devam ediyor. Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci memur olmak isteyen muezunlara beklediği müjdeyi duyurdu. Başkan Kimyeci Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Salonunda lise ve önlisans mezunlarına yönelik ücretsiz KPSS kursu kapasitesinin arttırılacağını belirtti.
ÜCRETSİZ KPSS KURSU

Uzun zamandır beklenen KPSS kursu kapasite arttırımı konusunda müjde veren Başkan Kimyeci; “ Antakya Belediyesi olarak eğitim ve öğretime verdiğimiz destek doğrultusunda memur olmak isteyen Lise ve Önlisans mezunu gençlerimize yönelik hazırladığımız 250 kişi kapasiteli ücretsiz KPSS Kursumuzda yoğun ilgi nedeniyle kapasitemizi 500’e çıkarttık. Gençlerimizi geleceğe hazırlama noktasında gösterilen gayretli çalışmalarımızdan olan ücretsiz KPSS kursumuz Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Salonunda uzman eğitmenlerimiz tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.Son başvuru tarihi 1 Mart günü olan KPSS kurs kayıtlarımızın koşulları ise Lise veya Önlisans mezunu olmanın yanı sıra Antakya ilçesinde ikamet ediyor olmak. Hiçbir ücret alınmadan verilen eğitim süresince öğrencilerimize yardımcı olacak olan ders kitapları da yine ücretsiz olarak sağlanacaktır. Antakya Belediyesi olarak eğitim ve öğretime her koldan desteklerimiz devam edecek.” şeklinde konuştu.Antakya Belediyesi konuyla ilgili yaptığı açıklamada kurs kayıtlarının devam ettiğini başvurmak ve bilgi almak isteyenlerin Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Salonu’na 0326 212 17 86 numaralı telefonlardan ulaşabileceğini bildirdi.

ÜCRETSİZ KPSS KURSU haberi 13 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  265 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle