UĞUR MUMCU BULVARI’NA BATTI-ÇIKTI PROJESİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Defne ilçesinde trafik akışı için yetersiz gelen, yaya ulaşımı için güvenli olmayan ve trafik kazalarının da sıkça yaşandığı Uğur Mumcu Bulvarı’nda güzergâhı kullanan vatandaşların rahat nefes alacağı dev bir projeyi hayata geçirmek için gün sayıyor.
UĞUR MUMCU BULVARI’NA BATTI-ÇIKTI PROJESİ
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş öncülüğünde Hatay’ın 15 ilçesinde altyapı ve üstyapı sorunlarını en aza indirmek amacıyla çalışmalarına ara vermeden devam eden HBB ekipleri, trafik sorunlarını büyük oranda çözecek projelerle de kentin çehresini değiştiriyor.Son yıllarda artan nüfusa bağlı olarak yetersiz hale gelen yaya ve araç trafiği güzergâhlarının yenilenmesi ile birlikte ihtiyaçlara göre düzenlenmesi amacıyla projeler üreten HBB, Defne’de bulunan ve önemli geçiş noktalarından biri olan Uğur Mumcu Bulvarı’ndaki Battı Çıktı Projesi ile ulaşımı rahatlatan hizmetlerine bir yenisini daha ekleyecek.Uğur Mumcu Bulvarı’nda hayata geçirilecek battı çıktı projesinin değerlendirilme sürecinin tamamlandığını kaydeden HBB yetkilileri, uygulama projelerinin hazırlanma sürecinde olduğu projenin Haziran ayı içerisinde ihale edileceğini bildirdi. Ayrıca güvenli ulaşımın sağlanması amacıyla hazırlanan bu proje ile Uğur Mumcu Caddesi ile Şükrü Güçlü Bulvarı’na direkt geçiş sağlanacak.
 
UĞUR MUMCU BULVARI’NA BATTI-ÇIKTI PROJESİ haberi 14 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Defne muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  11230 kişi tarafından okunmuş 1 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle