URFA SIRA GECESİ RAMAZAN AKŞAMINA RENK KATTI‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi tarafından d&uuml;zenlenen Ramazan Etkinlikleri Hatay halkı ile buluşmaya devam ediyor.&nbsp;</strong>
URFA SIRA GECESİ RAMAZAN AKŞAMINA RENK KATTI‏
Her gece 22:00'dan sonra Antakya Atatürk Parkı'nda Hataylılarla buluşan etkinlikte birbirinden farklı eğlenceler ve konserler Hataylılara sunuluyor. Dün gece Urfa'dan gelen Asi Sıra Gecesi ekibi, eşsiz yöresel türküleri ve sesleriyle unutulmaz bir konsere imza attı. Hatay halkının yoğun ilgi gösterdiği konserde, söylenen türkülere hep bir ağızdan eşlik edildi. Davul ve zurnanın sesine daha fazla dayanamayan Hataylılar kendilerini piste atarak hem oynadı hem de hep bir ağızdan hareketli türkülere eşlik etti.HBB'nin düzenlediği etkinliklerde çocuklar da unutulmadı. Ramazan dolayısıyla parka getirilen gondol, dönme dolap ve çarpışan arabalar, Ramazan gecelerinde çocuklara lunapark havasında eğlenceli dakikalar yaşatıyor.  Ayrıca Antakya Atatürk Parkı'na kurulan kermes ile etkinlik alanına gelen Hataylılar akşam serinliğinde kermesi gezme ve alışveriş yapma fırsatı buluyor.Gecenin sonunda Asi Sıra Gecesi ekibi ile bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Hataylılara HBB tarafından şerbet (meyan kökü) ikram edildi.
 
URFA SIRA GECESİ RAMAZAN AKŞAMINA RENK KATTI‏ haberi 04 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1775 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle