ÜST GEÇİD HİZMETE HAZIR‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Antakya ile çevre ilçeler arasında en işlek güzergâhlardan biri olan ve Akademi Hastanesi bölgesinde yaya güvenliği açısından tehlike arz eden bölgede gerçekleştirdiği üst geçit yapım çalışmasında sona geldi.
ÜST GEÇİD HİZMETE HAZIR‏
Hastane bölgesi olması ve yayaların trafikteki konumları itibariyle güvence altına alınacağı üstgeçidin temelini kısa bir süre önce atan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğündeki ekipler, özellikle engelli vatandaşların ve yaşlıların kent hayatını kolaylaştıracak geçidin bir an önce hizmete sunulması amacıyla özverili çalışmalara imza attı.Halkın can güvenliğini ön planda tutarak güzergâhta 5 metre yüksekliğinde ve 53 metre uzunluğunda çift asansörlü çelikten yapılan üst geçitte çalışmalar gerçekleştiren HBB ekipleri, inşa sürecinin tamamlanmasıyla birlikte yayaların güven ve konfor içerisinde yolu kullanabileceklerini kaydetti.insan odaklı sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde özellikle engelli ve yaşlı hemşehrileriyle ilgili teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak çok sayıda projeyi hayata geçiren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, yaşanan büyük bir sıkıntıya sunduğu kaliteli ve kalıcı çözümle takdir topladı.
 
ÜST GEÇİD HİZMETE HAZIR‏ haberi 30 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  3535 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle