Vatandaş EnerjiSa’nın Kapısına Dayandı

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:verdana; font-size:12px">Kentimiz İskenderun&rsquo;da her mevsim sık-sık yaşanan elektrik kesintilerinin, termometrelerin 50 dereceyi g&ouml;sterdiği hava sıcaklığında da sık aralıklarla yaşanması vatandaşları ve esnafları isyan ettirdi.&nbsp;</span>
Vatandaş EnerjiSa’nın Kapısına Dayandı

Dumlupınar Mahallesi esnafından bir grup dün EnerjiSa’nın kapısına dayanarak isyanını dile getirdi! Öfkeli vatandaşlar, yıllardır süregelen sıkıntıların artık son bulması isteklerini yetkililere haykırdılar.Yıllardır süregelen elektrik kesintisi sıkıntısı artık vatandaşı canından bezdirdi. Aylardır bitmek bilmeyen bakım onarım, yenileme çalışmaları veya yetersizlik nedeniyle sık-sık yaşanan elektrik kesintilerine bir türlü çözüm bulunamadı. Elektrik kesintilerinin son günlerde daha sık yaşanıyor olması halka bıkkınlık getirdi. Elektrikli eşyaların kesintiler nedeniyle arızalanması ve yaşanan aşırı sıcaklarda kesinti sürelerinin uzaması vatandaşı adeta canından bezdirdi.

Vatandaş EnerjiSa’nın Kapısına Dayandı haberi 05 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2060 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle