VELİLERDEN BAŞKAN NEHİR’E TEŞEKKÜR

<span style="background-color:rgb(246, 247, 248); color:rgb(55, 62, 77); font-family:helvetica,sans-serif; font-size:13.3333330154419px">Y&uuml;zme kursu devam ediyor Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir&rsquo;in talimatıyla başlatılan y&uuml;zme kursu 200 kişiye &Ccedil;evlik Mahallesi Beyaz Muhteşem havuzunda devam ediyor.&nbsp;</span>
VELİLERDEN BAŞKAN NEHİR’E TEŞEKKÜR
. Yaz sezonun tatile girmesiyle Samandağ Belediyesi tarafından geleneksel haline getirilen yüzme kursları geçen seneye göre ilginin ve katılımın arttığı gözlendi. İlköğretim, lise öğrencileri dahil olmak üzere büyük yaşta vatandaşında kursa katıldığı görüldü. Organizasyon Samandağ Belediyesi önünde haftanın üç günü Pazartesi – Çarşamba – Cuma günleri sabah saat 9:00 da kursiyerlerin gidiş Saat 12:00 kurs çalışmasının bitirilmesinin ardından gelişlerini sağlamaktadır. Yüzme kursu ile ilgili öğrenci velilerinden Filiz Terhane görüş ve düşüncelerini şöyle dile getirdi; “Sosyal aktivite olarak çok güzel bir organizasyon. Denizi olan bir yerde yaşıyoruz. Dolayısıyla Çocuklarımızın yüzmeyi öğrenmesi önemli. Ayrıca yüzme sporu çok önemli bir spor dalı çocuklarımıza fiziksel olarak da fayda sağladığını görüyoruz. Nilay Kara bir diğer veli de kurs ile ilgili düşüncelerini ise şöyle dile getirdi; “Ben dört çocuk Annesiyim. Eşim yurt dışında çalışıyor. Üç Çocuğumu yüzme kursuna kattım. Çocuklarımdan Kızım Sıla 11 yaşında dünyaya boyun kası yapışık doğdu. Hastalığını fark ettikten sonra doktora götürdük. Tedavi edileceği ve zamanla düzeleceği konuda doktorun tavsiyelerinden bir tanesi de yüzme olduğunu söyledi. Bizde bu tavsiyeye uyarak Belediyemizin organize ettiği yüzme kursuna kaydettik. 1 ve 2 etap çalışmalarından sonra iyileşmeye doğru gittiğini gördük bu olumlu gelişmeye Eşim Önal’da gördükten sonra çok mutlu olduk. Çocuklarım sosyal olarak da geliştiğini gördüm. Kurs süresince servise bazen ben bazen de kayın annem eşlik ettik. Güzel bir organizasyon gelecek sezonlarda devam ettirilmesini istiyoruz. Hem spor açısından hem de sosyal gelişim açısından böylesine güzel bir organizasyon gerçekleştiren başta Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Samandağ Belediyesince görevlendirilen halkla ilişkiler biriminden Nedim Kurtdere yüzme kursu ile ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi; “Samandağ Belediyesi olarak sosyal kültürel aktiviteleri önemsiyoruz. Çocuklarımızın, gençlerimizin zamanlarını, tatillerini güzel ortamlarda geçirmelerini, değerlendirmelerini sağlamak gerekiyor. Yüzme fiziksel gelişim için çok önemli bir spor dalı. Çocuklarımıza, gençlerimize böyle bir imkan verdiğimiz içinde çok mutluyuz.”
VELİLERDEN BAŞKAN NEHİR’E TEŞEKKÜR haberi 08 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2100 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle