YAYLADAĞI BELEDİYESİNE HİZMET ARACI‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,arial,lucida grande,sans-serif; font-size:14px">T&Uuml;RKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİNDEN HİBE HİZMET ARACI&quot;</span><span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,arial,lucida grande,sans-serif; font-size:14px">&quot;Ankara&#39;dan yine elimiz boş d&ouml;nmedik&quot;</span>
YAYLADAĞI BELEDİYESİNE HİZMET ARACI‏
İlçemiz halkına daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla araç parkımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Son olarak Türkiye Belediyeler Birliği hibe kapsamında gelen Damperli kamyonla birlikte Belediye'mize yeni bir hizmet aracı daha kazandırmış olduk. “Teslim aldığımız bu yeni araçla birlikte 15 ay gibi kısa zamanda Belediye mize "dördüncü" aracımızı da kazandırdık" Bu araçlarla birlikte belediye hizmetlerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesini hedefledik. Hizmet kalitemizi artırmak için önemli adımlar attık, atmaya da devam ediyoruz. Bu aracın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen Belediyeler Birliği Başkanı Sn Kadir TOPBAŞ,Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Sn Hayrettin GÜNGÖR'e teşekkürlerimi sunarım. İlçemize hayırlı uğurlu olsun."
YAYLADAĞI BELEDİYESİNE HİZMET ARACI‏ haberi 05 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1970 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle