YEMEK ARTIKLARI HAYVAN BARINAĞINA ULAŞTIRILIYOR‏

<p style="margin-left:0cm; margin-right:0cm"><strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi, sahipsiz hayvanların beslenmesi i&ccedil;in lokanta, işyeri ve fabrikalardan sokak hayvanlarının t&uuml;ketebileceği gıda atıklarını toplamak &uuml;zere gıda toplama aracını hizmete soktu.</strong></p>
YEMEK ARTIKLARI HAYVAN BARINAĞINA ULAŞTIRILIYOR‏

Hayvan Barınağı’nda, sahipsiz sokak hayvanlarının tüm bakımlarını en güzel şekilde yapan büyükşehir belediyesi, son olarak kurduğu  gıda toplama ekibiyle de entegre tesislerden ve lokantalardan topladıkları yemek artıklarını, hayvanların beslenmesi için barınağa ulaştırıyor. Gıda toplama ekibi sayesinde, çöpe atılmak üzere olan yiyecekler israf edilmeksizin hayvan dostlarımızın beslenme ihtiyacı karşılanıyor. Hatay Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı, getirilen çağa uygun ve akılcı yeniliklerle küçük misafirlerine daha kaliteli bir yuvada yaşam olanağı sağlıyor.

YEMEK ARTIKLARI HAYVAN BARINAĞINA ULAŞTIRILIYOR‏ haberi 04 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1330 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle