YENİ DEVLET HASTANESİ YOLUNA BETON- ASFALT

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), il genelinde özverili ve kararlı bir şekilde sürdürdüğü kapsamlı bakım, onarım ve yol yapım, çalışmaları kapsamında ulaşımda sıkıntı arz eden güzergâhları, kent estetiğini yakışır hale getiren çalışmalarıyla can ve mal güvenliğinin sağlanması noktasında rahat bir nefes aldırıyor.
YENİ DEVLET HASTANESİ YOLUNA BETON- ASFALT
Vatandaşları güvenli ve kaliteli ulaşım imkânlarıyla buluşturmak amacıyla hizmetlerine aralıksız bir şekilde devam eden HBB ekipleri, Antakya ilçesine bağlı Yeni Devlet Hastanesi yolunda beton- asfalt çalışmalarına başladı.Hatay’ın her ilçesinde mevsim koşullarının etkisiyle kullanımı sıkıntılı hale gelen yollarda kent estetiğine yakışır çalışmalarıyla vatandaşların takdirini kazanan HBB, hastane yolu olması dolayısıyla işlek olan yolda beton asfalt çalışmalarının tamamlanmasıyla ulaşımı rahatlatacak. Gerçekleştirilen çalışmaların kısa bir süre içerisinde tamamlanacağını kaydeden HBB ekipleri, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülük ettiği özverili ve kararlı çalışmalarla il geneline kaliteli ve kalıcı hizmetler sunmaya devam edeceklerini bildirdi. 
YENİ DEVLET HASTANESİ YOLUNA BETON- ASFALT haberi 03 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  4740 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle