Yenişehir Gölüne fidan

Reyhanlı ilçesindeki Yenişehir Gölü'nün çevresine 250 adet fidan dikildi.
Yenişehir Gölüne fidan
 Fidan dikimine katılan Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, gazetecilere yaptığı açıklamada, Yenişehir Gölü'nün tarihi ve doğal güzelliğini korumak amacıyla başlattıkları ağaçlandırma çalışması kapsamında, gölün çevresine çeşitli türlerde fidan diktiklerini ifade etti.
     Gölün gelecek nesillere aktarılması için bu tür çalışmaların büyük önem taşıdığını vurgulayan Şanverdi, ''Yapılan en büyük yatırım, insan sağlığına ve uzun vadede çocuklarımıza yapılan yatırımdır. Bu da ağaçlandırmalarla ve doğayı korumakla mümkün olacaktır'' dedi.
     Şanverdi, ağaçlandırma çalışmalarının bundan sonra da devam edeceğini bildirerek, ''Çabamız ilçemizin ciğerlerini korumak ve çoğaltmaktır. Bunu da doğal dengeyi bozmadan, kültürel örtüye zarar vermeden yapmak önemlidir ki çalışmalarımızda bu hassasiyeti ön planda tutuyoruz'' dedi.
Yenişehir Gölüne fidan haberi 14 Nisan 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  28155 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle