YÖRESEL LEZZETLER EMITT TE DAMGASINI VURDU

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş, &nbsp;T.C. K&uuml;lt&uuml;r ve Turizm Bakanlığı&rsquo;nın ana sponsorluğunda T&Uuml;YAP &ndash; B&uuml;y&uuml;k&ccedil;ekmece İstanbul&rsquo;da d&uuml;zenlenen ve 4 g&uuml;n s&uuml;recek olan </strong><strong>EMITT&nbsp; 20. Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı&rsquo;na katıldı.</strong>
YÖRESEL LEZZETLER EMITT TE DAMGASINI VURDU
Almanya, Arjantin, Hindistan, Malta ve Letonya gibi ülkelerin de olduğu EMITT 2016 20. Yıl Özel Garaj Partisi’nde 70 ülkeden 4550 katılımcıya ustalarımızın elinden çıkan Hatay’ın yöresel lezzetleri tanıtılıyor. Dünya’nın en büyük ilk beş fuarı arasında yer alan EMITT Turizm Fuarı’nda yerli ve yabancı katılımcılara ilk güne özel olarak Hatay Sofrası’nın değişilmez tatları, çifte kavrulmuş Antakya kahvesi, künefe, meyan kökü şerbeti ikram edildi. Hatay’ın eşsiz lezzeti olan künefe, fuara katılan turizm elçilerinin ilgi odağı oldu.Başkan Savaş, yöresel tatlarımızı fuar alanındaki katılımcılara bizzat ikram ederek tanıtırken, ilimizin barış, kardeşlik ve hoşgörü mozaiğinin bir yansıması olan Hatay’ın eşsiz tatlarının sergilendiği zengin sofra katılımcıları mest etti. Hatay, turizm dünyasının katılım gösterdiği 2016 EMITT 20. Yıl Özel Garaj Partisi’nde, yöresel tatları ile eşsiz lezzetlerini ziyaretçilerle buluşturarak dünya turizm pastasından zengin gastronomisi ile büyük bir pay almaya çalışacak.
YÖRESEL LEZZETLER EMITT TE DAMGASINI VURDU haberi 29 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1470 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle