YÖRESEL ÜRÜNLER SERGİSİ

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay’ın geleceğe umutlu adımlar atması ve modern bir kent olması bağlamında ürettiği projeler ve sunduğu hizmetlerin yanı sıra toplumsal dayanışmanın pekişmesini sağlayan sosyal yardımlaşma kuruluşlarını desteklemeye devam ediyor.
YÖRESEL ÜRÜNLER SERGİSİ
Başkan Savaş bu kapsamda, 17 Şubat Çarşamba günü Türkiye Gaziler Vakfı İskenderun Şubesi’nin şehit ve gazi çocuklarının yararına düzenlediği, Yöresel Ürünler Sergisi’ni ziyaret ederek, toplum yararı gözeten kuruluşlara olan sempatisini bir kez daha ortaya koydu.Gerçekleşen sergide şehrin yöresel ürünlerinin bulunduğu stantları gezerek, ürünlerin özellikleri ve yapım aşamaları hakkında detaylı bilgi alan Başkan Savaş, şehit ve gazi ailelerine her platformda verdiği destekten ötürü ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.  Hatay’a olan hizmet etme aşkını ortaya koyduğu çalışmalar ve ürettiği projelerle hemşehrilerine sunan Başkan Savaş, “Vatanımızı müdafaa uğruna yaşamını ortaya koyan şehitlerimizin ve vatan savunmasına gözünü kırpmadan bedenini siper eden gazilerimizin evlatlarına sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Bu anlamda şehrimizin ürün çeşitliliği barındıran bir sergi açan kardeşlerimize böylesine yararlı bir sergi düzenledikleri için teşekkür ederim. Hatay’da doğup büyümüş olmak ve bu zenginliklere yakın olmak mutluluk verici. Herkesin emeğine sağlık” ifadelerini kullandı.Şehit ve gazilerimizin onuruna düzenlenen dayanışma sergisine gösterilen yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren vakıf temsilcisi Kezban Gündüz, Başkan Savaş’a bu bağlamda ortaya koyduğu hassasiyetten ötürü teşekkür ederek plaket takdim etti.
 
 
YÖRESEL ÜRÜNLER SERGİSİ haberi 18 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  870 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir