YÜZME TURNUVASI HEYACANI YAŞANDI

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın ücretsiz Yaz Spor Okulu Kurslarının kapanışında düzenlenen Yüzme Turnuvası Dev Spor Kompleksinde gerçekleşti.
YÜZME TURNUVASI HEYACANI YAŞANDI
Hatay halkının sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için uzman kadrosuyla hizmette sınır tanımayan Büyükşehir Belediyesi düzenlemiş olduğu ücretsiz yüzme kursuyla çocukların yüzünü güldürerek çocukların sosyalleşmesine de katkı sağladı.Heyecan dolu dakikaların yaşandığı turnuvada :  8-9 yaş bayanlarda 1.Selma Miskin 2.Hatice Nur Küçükoğlu 3.Nil Özdemir oldu. 8-9 yaş baylarda ise 1.Seyfettin Güner 2.Durmuş Duğrul 3.Ali Kemal Tekden oldu. 9-10 yaş bayanlarda 1.Sevgi Yapar 2. Öykü Dila Gürel 3.Asya Özdemir oldu. 9-10 yaş baylarda ise 1.Ahmet Arda Yaşar 2.Akif Güner 3. Mevlüt Çam oldu. 11-12 yaş bayanlarda 1.Nimet Miskin 2.İlayda Yoksan 3. Yonca Güler oldu. 11-12 yaş baylarda ise 1.Ertuğrul Gök 2.Hasan Mete Cemoğlu 3. Abdulkadir Karaca oldu. 13-14 yaş bayanlarda 1.İlayda Tağol 2. Çağla Çağlar 3. Şeval Saraç oldu. 13-14 yaş baylarda ise 1.Muhammet Emin Doğrul 2.Taha Yasin Sümer 3. Muhammet Mustafa Doğrul oldu. 15 ve üstü yaşlarda bayanlarda 1.Hatice Çağdar 2.Elif Nur Yıldırım 3.Sedef Sayıbaşı oldu.15 yaş üstü baylarda ise 1.Aydın Bozkurt 2. Akın Tüfekçi 3. Mehmet Ali Erdal oldu.Kursa katılan öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği turnuvada çocuklarını heyecanla izleyen veliler çocuklarına ücretsiz olarak kurs verilmesinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirerek Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ettiler.
YÜZME TURNUVASI HEYACANI YAŞANDI haberi 07 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1060 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle