ZABITA DAİRE BAŞKANLIĞI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Zabıta Dairesi Başkanlığı, 1 Nisan 2016 Cuma günü saat 9.00’da 2015 mali yılı değerlendirmesi ve 2016 yılı bütçesi, hedefleri ve yatırımları ile alakalı geniş kapsamlı bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
ZABITA DAİRE BAŞKANLIĞI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI
HBB Zabıta Dairesi Başkanı Edip Kadıoğlu’nun başkanlığında gerçekleşen toplantıya şube müdürleri, amirler ve sorumlu personeller katılım gösterdi.Yetki ve sorumluluğundaki birimlerin 2015 yılı faaliyet ve çalışma raporlarının incelendiği, yapılan çalışmalar hususunda görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda konuşan HBB Zabıta Daire Başkanı Edip Kadıoğlu, “2016 yılında gerçekleştirilmesi planlanan hedeflerin ve bu hedeflere bağlı olarak yapılan çalışmalarımızın performans değerlendirmesini yaptık. Zabıta Dairesi Başkanlığı olarak 2017 yılında koyulacak hedeflerle de kentimizin huzur ve düzeni için elimizden geleni yapmaya hazırız. Halkımızın güvenliği ve mutluluğu için 7/24 çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 
ZABITA DAİRE BAŞKANLIĞI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI haberi 02 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1840 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle