ZABITA EKİPLERİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Samandağ belediyesi zabıta ekipleri huzurlu mahallesinde &ccedil;alışmalarda bulundu.Huzurlu mahallesinde kanalizasyon şebekesinin olmamasından dolayı pis suların dereye akıtılması sonucu &nbsp;&ccedil;evre kirliliği ve pis kokunun&nbsp; &ouml;nlenmesi ile ilgili tespitler yapıldı.</span>
ZABITA EKİPLERİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

 Huzurlu mahallesinde dereye pis sularını akıtan 36 haneye gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Büyükşehir belediyesi ve Hatsu kanalizasyon ağını kurana kadar foseptik çukur açılması hususunda yazılı ihtar verildi. Foseptik çukurların açılmaması ve gereken tedbirlerin alınmaması halinde cezai işlem uygulanacağı ifade edildi.Daha Mızraklı mahallesinde pis sularını dereye akıtan 70 hane ile ilgili çalışmalarda bulunuldu. 63 hane uyarılar sonucu foseptik çukur  açtı.Uyarılara rağmen gereken tedbirleri almayan 7 hane hakkında cezai işlem uygulandı. Büyükşehir belediyesi ve Hatsu ile  konuyla ilgili görüşüldü.

ZABITA EKİPLERİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR haberi 14 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1430 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle