ZABITA EKİPLERİNDEN SIKI DENETİM

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Zabıta Dairesi Başkanlığına bağlı 3. Bölge Müdürlüğü Ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi tatlı üretimi yapan imalathaneler ile satışı yapan ticarethanelere yerlere yönelik denetimlerini artırdı.
ZABITA EKİPLERİNDEN SIKI DENETİM
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın hemşerilerinin sağlığına verdiği önem doğrultusunda hijyenik ürünlerin tüketilmesi için özenli denetimler gerçekleştiren HBB Zabıtası, vatandaşların gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmeleri için gramaj kontrolleri de gerçekleştirdi.
Şeker tadında bir bayram yaşanması hedefi doğrultusunda İskenderun ilçesinde özveriyle çalışan HBB 3. Bölge Müdürlüğü Zabıta personelleri, çalışanların kılık kıyafetlerinin uygunluğundan halk sağlığını koruyucu önlemlere kadar bütün ayrıntılara dikkat ederek denetimler yaptı.  Son kullanma tarihi geçmiş ya da bozuk ürünlerin satışa sunulması ihtimaline karşı ambalajlama tarihlerini de dikkatle kontrol eden HBB yetkilileri, Başkan Savaş’ın sağlık konusundaki hassasiyetinden hareketle denetimlere hiçbir şekilde taviz verilmeden devam edileceğini ve karşılaşılan olumsuzluklara gerekli işlemlerin uygulanacağını kaydettiler.

 
ZABITA EKİPLERİNDEN SIKI DENETİM haberi 30 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3185 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle