ZABITA PARA DOLU CÜZDANI SAHİBİNE TESLİM ETTİ

Suriye uyruklu Abdulbasit Suran’a ait olan kayıp para Antakya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince bulunarak sahibine tutanakla teslim edildi.

ZABITA PARA DOLU CÜZDANI SAHİBİNE TESLİM ETTİ
Para bölgede görev yapan Antakya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından bulundu. Bulunan 3100 Amerikan Doları, 1500 Süriye Lirası, bir adet yüzük ve bir adet kimlik, yapılan inceleme ve denetimler sonucu Suriye uyruklu Abdulbasit Suran’a ait olduğu Belediye Zabıta Müdürlüğü ekiplerince tespit edildi.        Antakya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince bulunan para Zabıta Müdürü Recep Asıl tarafından Abdulbasit Suran’a tutanakla teslim edildi. Suriye uyruklu Abdulbasit Suran cüzdanının bulunması ve kendisine teslim edilmesinden ötürü Antakya Belediyesi Zabıta Müdürü Recep Asıl’a ve tüm Zabıta çalışanlarına teşekkür etti.

            Belediye Zabıta Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; duyarlı vatandaşların zaman zaman ehliyet, pasaport, nüfus cüzdanı, nakdi para, çanta v.b kayıp eşyaları bulup kendilerine teslim ettiklerini, zaman zaman da Zabıta ekiplerinin kayıp eşya bulduklarını, müdürlük olarak bu eşyaların sahiplerinin bulunması amacıyla daha önce de tespit ve inceleme çalışması yapıldığını, birçok kez vatandaşlara bu konuda yardımcı olunduğu ifade edildi. Vatandaşların bu gibi durumlarda Alo 153 Zabıta Müdürlüğü’ne bilgi verebilecekleri ya da şahsen başvuruda bulunabilecekleri belirtildi.