ZABITA YASAL SORUMLULUK UYGULAMASI BAŞLATTI

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Zabıta Dairesi Başkanlığına bağlı 3. Bölge Müdürlüğü ekipleri, şehir içi trafiğini rahatlatmak adına yol denetimi ve toplu ulaşım araçlarında yasal sorumluluk uygulaması başlattı.
ZABITA YASAL SORUMLULUK UYGULAMASI BAŞLATTI
Vatandaşların huzurunu ve refahını önemseyen bir bakış açısıyla  hizmetlere yön veren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın hemşehrilerini önemseyen anlayışı doğrultusunda uygulamalar gerçekleştiren HBB ekipleri, İskenderun ilçe Merkezinde Ramazan dolayısıyla oluşan trafik sıkışıklığını önlemek ve şehir içinde araçlardan dolayı meydana gelen gürültü kirliliğini engellemek adına yol denetimlerini arttırdı.Özellikle evleri işlek caddeler üzerinde olan vatandaşlardan gelen şikâyetleri dikkate alan HBB, toplu taşıma araçlarının daha düzenli ve kurallara uygun bir şekilde trafik akışında yerlerini almaları ile korna sesleri ve yanlış durak yapmamaları konularında sürücüleri uyardı.Başkan Savaş’ın insan odaklı ve çevre sağlığını önemseyen anlayışı çerçevesinde gerçekleştirilen yol uygulamalarına katılan HBB 3. Bölge Zabıta Müdürü Ahmet Keskin, yapılan denetimler sayesinde şehir merkezindeki vatandaşların ve sürücülerin rahata kavuştuğunu ayrıca kurallara uymayanlara ise cezai işlem uygulandığını belirtti.
 
ZABITA YASAL SORUMLULUK UYGULAMASI BAŞLATTI haberi 23 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1360 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle