ZEYNEP DİZDAR İSKENDERUNLULARLA BULUŞTU‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Konserlerini Hatay halkıyla buluşturmaya devam ediyor.</strong>
ZEYNEP DİZDAR İSKENDERUNLULARLA BULUŞTU‏
Hatay İlçesi İskenderun Sahili’nde sahne alan Zeynep Dizdar, adeta Hatay halkının kulaklarının pasını sildi. Cumhuriyet Konserine yoğun ilgi gösteren Hataylılar, Zeynep Dizdar’ın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Dizdar’ın hareketli şarkılarına dayanamayan İskenderunlular, dans ederek eğlenceli dakikalar yaşadı.
Konser sırasında Zeynep Dizdar: “ Hatay’ı çok seviyorum. Bu şehirde birçok konser verdim vermeye de devam edeceğim. Benim bugün burada olmamın sebebi Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’a çok teşekkür ediyorum. Hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Ne mutlu Türküm Diyene” diyerek Hatay halkının Cumhuriyet Bayramını kutladı.Konser sonunda Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mehmet Mursaloğlu yaptığı konuşmada: “Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın sizlere selamını ve sevgisini getirdim. Bizler Hataylı olarak bu ülkede özgürce yaşayabiliyorsak bu atamızın sayesindedir. Ben ulu önder Atatürk’ü bir kez daha rahmetle anarak önünde saygıyla eğiliyorum. Hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” dedi.Mursaloğlu konuşmasının ardından Zeynep Dizdar’a çiçek takdim etti.Hep bir ağızdan söylenen 10. Yıl Marşı ile etkinlik son buldu.
ZEYNEP DİZDAR İSKENDERUNLULARLA BULUŞTU‏ haberi 28 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1370 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle