VAHŞETİN BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ!!!

VAHŞETİN BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ!!!
      Budistler ölenleri gömmek, yakmak, hatta bırakın onları, cesetleri bir yana atmak bir yana akbabalara yem yapıyor .

7. yüzyılda başlayan bu cenaze törenlerinde öldükten sonra ruhun gökteki anaya ulaşacağına inanan Budistler kendilerine has bir gelenek başlattılar.Budistler ölenleri gömmek, yakmak, hatta bırakın onları, cesetleri bir yana atmak bir yana akbabalara yem yapıyor.

Ölüleri ellerindeki palalarla parçalara ayıran budist rahipler sadece insan etiyle beslenen yüzlerce akbabaya yediriyor.Kuşların yediği insanın ruhunun bu kuşlarla birlikte göklerdeki analarına gideceğine inanan..Kuşların yediği insanın ruhunun bu kuşlarla birlikte göklerdeki analarına gideceğine inanan..

Gerçek mezarlığın gökyüzünde olduğunu oraya da ancak ruhun çıkabileceğini belirten budist rahipler cesetleri yiyen kuşların o cesedin sahibinin ruhunu o mezarlığa çıkaracağını savunuyor. Çin hükümeti 1960 yılında barbarca olduğunu ilan ettiği bu vahşi olayı yasakladı.

VAHŞETİN BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ!!! haberi  tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Dünya kategorisine Hatay tarafından  11280 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Tarih
Kategori
Şehir
Kaynak