Vali, huzurevini ziyaret etti

Hatay Valisi Celalettin Lekesiz ve eşi Zehra Lekesiz, Hatay’ın Anavatan’a katılışının 71. yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen 26. Antakya Festivali programları çerçevesinde,Hatay Huzurevi sakinlerini ziyaret ettiler.

Vali, huzurevini ziyaret etti

Ziyarete ayrıca Garnizon Komutanı P. Kd. Alb. Mehmet Semih Erdoğan, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Vedat Çolak, Vali Yardımcısı Akgün Corav, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ile Antakya Belediyesi Başkan Yardımcıları katıldı.

Vali Lekesiz ve diğer misafirlere karşılamada çiçek sunan huzurevi sakinleri, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Daha sonra, yaşlıları dinlemek, sohbet etmek ve bir arada bulunmak için hazırlanan salona geçildi. Vali Lekesiz, yaşlılarımızla samimi bir ortamda sohbet ederken, Hatay’ın Anavatan’a katılışının 71. yıl dönümü münasebetiyle ziyarete geldiklerini ifade etti.

Yapılan sohbetlerin ardından yaşlılarımıza, çam sakızı çoban armağanı hediyeler ve ikramlar takdim edildi.

Daha sonra Vali Lekesiz, tek tek yaşlılarımızın yanına giderek sağlık, mutluk ve huzur dolu günler geçirmelerini diledi.

Vali, huzurevini ziyaret etti haberi 24 Temmuz 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Dünya kategorisine Hatay tarafından  5480 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle