ALTINÖZÜ MESLEK YÜKSEK OKULU'NDA DEVİR TESLİM TÖRENİ

Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Altınözü Meslek Yüksek Okulu (MYO) Müdürü Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Erayman, görevini Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Şaban Yılmaz'a devretti.
ALTINÖZÜ MESLEK YÜKSEK OKULU'NDA DEVİR TESLİM TÖRENİ
 Altınözü Meslek Yüksek Okulu'nda düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Kaymakam Ali Aslantaş ilçe adına görev değişiminin hayırlı olmasını diledi.
     MKÜ Rektörü Prof. Dr.Hüsnü Salih Güder de, üniversitenin 15 Meslek Yüksek Okulu arasında en yenilerinden biri olan Altınözü Meslek Yüksek Okulu'nun eğitim - öğretim bakımından yükselen bir trend izlediğini söyledi.
     Okulun alt yapı imkanlarını güçlendirerek zeytin ve zeytinyağı laboratuvarı kurulması için çalışmalar yürüttüklerini belirten Güder, şöyle devam etti:
     ''Öğrencilerimizin yöremizde özellikle ziraat, zeytincilik alanında kaliteli çalışmalar yapabilmesi, iyi bir bilgi birikimiyle donanması, ihtiyaç duyulan büyük çiftçilerin ve ziraatçıların yanında görev alarak özellikle zeytin ve zeytinyağı alanında bilgi birikimlerini halkımızın istifadesine sunmaları bizim en önemli beklentimiz ve dileğimizdir. Bunun gerçekleşmesi için Üniversite Rektörlüğü olarak, Altınözü Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü olarak sizlerin yetişmesi adına her türlü desteğe hazırız''
     Konuşmaların ardından Güder, Doç. Dr. Mustafa Erayman'a yapmış olduğu hizmetleri anısına teşekkür plaketi sundu.