''AVRUPA TRENİ'' PROJESİ

-ALMANYA'DA BAŞLATILAN PROJEYE İSKENDERUN İLÇESİNDEKİ NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULU KATILDI
''AVRUPA TRENİ'' PROJESİ
Almanya'da başlatılan ve ülkelerin kültürlerini tanıtacağı ''Avrupa Treni Projesi''ne, Namık Kemal İlköğretim Okulu'nun katıldığı bildirildi.
     Proje kapmasında 11 ülkeden İskenderun'a gelen eğitimciler, Namık kemal İlköğretim Okulu'ndaki toplantıda, ülkelerindeki okulları ve kültürlerini slayt eşliğinde tanıttılar.
     Okul Müdür Yardımcısı İbrahim Tuncer, projenin Avrupa ülkelerinin birbirini tanıması, dostluk kurması ve iletişim sağlaması amacıyla gerçekleştirildiğini belirterek, ''Projeye katılan ülkeler kendi kültürlerini ve okullarını tanıtma imkanı buluyor'' dedi.
     Alman eğitimci Torsten Ren ise projenin bir ''tren modeli'' olduğunu belirterek, ''Bu trenin vagonlarını bu projeye katılan ülkeler oluşturuyor. Proje ile 2 yıllık bir çalışma sonunda ülkeler, kendilerini tanıtma imkanı bulacaklar'' diye konuştu.
''AVRUPA TRENİ'' PROJESİ haberi 14 Ocak 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay tarafından  15720 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle