BASK HATAY İL TEMSİLCİSİ YILMAZ:

BASK HATAY İL TEMSİLCİSİ YILMAZ: -''İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞENOL GENÇ, KENTTE KALICI ESERLERE İMZA ATTI'' (
BASK HATAY İL TEMSİLCİSİ YILMAZ:
Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları (BASK) Hatay İl Temsilcisi Metin Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Şenol Genç'in kentte kalıcı eserlere imza attığını söyledi.
     Yılmaz, tayini Tekirdağ ilçesine çıkan İl Milli Eğitim Müdürü Şenol Genç'i ziyaret ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.
     Son yıllarda Hatay'daki eğitim alanında önemli başarıların yaşandığını ifade eden Yılmaz, şöyle devam etti:
     ''İl Milli Eğitim Müdürümüz Şenol Genç kentte kalıcı eserlere imza attı. Eğitim öğretimin başladığında Türkiye?de sorunsuz ve tam donanımlı bir şekilde başlayan iller arasında olan ilimiz de her hangi bir aksaklığın olmaması başta Şenol Genç ve eğitim camiasının ne kadar fedakar bir şekilde çalıştıklarını göstermiştir. Bizlerde bu kadar ilimize eser bırakan ve biz sivil toplum kuruluşları ile sürekli diyalog halinde olan müdürümüze Hatay hatırası ve anılarına bu plaketi vermeyi kendimize bir görev bilerek ismini daha yüksekler de ve yeni eserlerde duymak dileği ile başarılar diliyoruz.''
     Genç de kısa BASK Hatay İl Temsilciliğine, yönetim kuruluna ve üyelerine anlamlı plaketi kendisine takdim etmelerinin mutluluk verdiğini dile getirdi.