BAŞKAN KİMYECİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, &Ouml;zel Ata Ortaokulu &ouml;ğrencilerinin mezuniyet t&ouml;renine katıldı.</span>
BAŞKAN KİMYECİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI

Özel Ata Ortaokulu bahçesinde düzenlenen mezuniyet programında konuşan Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Antakya Belediyesi olarak eğitime her zaman destek verdiklerini ifade etti. Başkan Kimyeci konuşmasında şu görüşlere yer verdi; “ Antakya Belediyesi olarak teknik belediyecilik çalışmalarımızın yanı sıra sosyal ve kültürel belediyecilik hizmetlerimiz ile de vatandaşımıza en iyiyi sunuyoruz. Bu kapsamda eğitim ve öğretime verdiğimiz destekle 1000 öğrencimize TEOG ve YGS kursları verdik. Yanı sıra 4. sınıftan 5. sınıfa geçen öğrencilerimize temel ders kursları için kayıtlarımızı başlattık. Bununla da yetinmeyerek ingilizce ve diksiyon kurslarımızla gençlerimizin kişisel gelişimlerine destek oluyoruz. Teknik belediyecilik hizmetlerimiz kapsamında da eğitim kurumlarımızda çevre ve peyzaj düzenlemeleri yapıyor, ihtiyaç durumunda temizlik ve onarım çalışmaları da gerçekleştiriyoruz. Şehrimize tüm yönleri ile hizmet etmek bizler için kıvanç kaynağıdır. Bugün mezun olan değerli öğrenci kardeşlerimize bundan sonraki süreçte başarılar diliyor, yollarının açık olmasını temenni ediyorum.”Konuşmaların ardından Başkan Kimyeci, mezun olan öğrencilere diplomalarını takdim ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

BAŞKAN KİMYECİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI haberi 08 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  3050 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle