BASK'TAN EĞİTİME DESTEK

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyon (BASK) Hatay İl Temsilcisi Metin Yılmaz, Akın Bilişim ve Mühendislik iş birliğiyle okulların teknolojiden geri kalmaması ve çocukların geleceğe daha iyi hazırlaması adına 4 adet projeksiyon cihazı hediye ettiklerini söyledi.
BASK'TAN EĞİTİME DESTEK
 
Yılmaz, Ürgen Paşa Mahallesi'nde bulunan Akın Bilişimde düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, farklı sendikacılık anlayışıyla her yıl olduğu gibi okullar açılmadan eğitime destek amaçlı hazırlıklarının gece gündüz demeden büyük bir özveriyle yetiştirmeye çalıştıklarını ifade etti.
     Geleceğin teminatı olan çocukların eğitimine katkıda bulunmak adına bu yıl da sponsorlara bir yenisi daha eklenerek çıtayı yükseltme çabası içerisinde bulunduklarını belirten Yılmaz, şöyle devam etti:

     ''Kurulduğumuz günden bu yana eğitim konusunda hep hassasiyet gösterdik. Bu anlamda okullar açılmadan 12 derslikli Bohşin, Özsoğuksu İlkÖğretim Okulu'nu komple tadilat yaptırdık ve eğitime hazır hale getirdik. 3 bin 500 test kitabıyla, 5 bin yaprak test, bin 250 okul çantası ve 120 dar gelirli vatandaşımızın çocuklarına tüm okul ihtiyaçları ve kıyafet yardımlarında bulunduk. Bu günde BASK ve Akın Bilişim ve Mühendislik iş birliğiyle okullarımızı teknolojiden geri bırakmadan çocuklarımızı geleceğe daha iyi hazırlamak adına 4 projeksiyon cihazı hediye ediyoruz. Projeksiyonlar önümüzdeki hafta Milli Eğitim Müdürlüğü'nün belirlediği okullara verilecek.''
     Akın Mühendislik ve Bilişim Hizmetleri imtiyaz sahibi Hafize Akın ise, BASK'ın bu güne kadar yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini, kendilerinin de bu çalışmalara duyarsız kalmamak adına okullara destek için projeksiyon cihazıyla katkıda bulunmak istediklerini söyledi.
     Kamu çalışanlarına da desteklerinin olacağını belirten Akın, tüm kamu çalışanlarına yüzde 30'lara varan indirimler uygulayacaklarını kaydetti.
BASK'TAN EĞİTİME DESTEK haberi 12 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay tarafından  12155 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle