ÇOCUKLAR HAYAL ETTİ ANNELER GERÇEKLEŞTİRDİ

Hatay Vilayet Hizmetleri Anaokulu tarafından başlatılan “Hayalimdeki kostümü annem babam yapacak mı?” Projesi yoğun katılımla gerçekleştirildi.
ÇOCUKLAR HAYAL ETTİ ANNELER GERÇEKLEŞTİRDİ
ÇOCUKLARIMIZIN GERÇEK HAYATTAKİ SINIRLARI HAYAL GÜCÜNDEN GEÇER”
Gerçekleştirilen projede velilerle çocuklar arasındaki bağın güçlendirilmesinin amaç edindiğini ifade eden Hatay Vilayet Hizmetleri Anaokulu Müdürü Şevfi Fakıoğlu yaptığı açıklamasında: “Çocuklarımızın gerçek hayattaki sınırlarını ve başarabileceklerini öğrenmesinin yolu hayat gücünden geçer. Fikrinden hareketle öğrencilerimizin hayalindeki kostümleri anne babalarına anlattı. Onlarda öncelikli hayalleri resme dökerek kostümleri tamamladı” dedi.
“EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Fakıoğlu: “2 ay süren bu etkinlik için başta bu etkinliğin fikrini ortaya koyan, süreci yürüten öğretmenlerimiz, müdür yardımcısı Sadullah Arslan’a desteklerini her zaman arkamızda hissettiğimiz okul aile birliği başkanımız Ekrem Ay’a Etkinliğin hazırlanmasında yardımlarından dolayı personelimize ve stajyerlerimize, çocuklarımızın hayallerini gerçekleştiren siz değerli velilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. Yapılan konuşmalar ardından kostümlerini giyen öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken, müzik organizasyonu ile gönüllerince eğlenme fırsatı buldular.
Canan AŞKAROĞLU