ERZİN HEM'DEN AİLE EĞİTİMİ

Erzin Halk Eğitim Merkezi (HEM) tarafından velilere yönelik ''Aile Eğitimi''nin başladığı bildirildi. 
ERZİN HEM'DEN AİLE EĞİTİMİ
Erzin HEM Müdürü Elmas Seyhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 0-18 yaş arasında çocukların her alanda iyi yetişmesi için velilere katkıda bulunduklarını söyledi.
     Kursların haftada bir gün ve ücretsiz olduğunu ifade eden Seyhan, şöyle devam etti:
     ''Tüm çocuklarımızın iyi bakılması, sağlıklı büyümesi sevgi ortamında yetişmesi kaliteli eğitim alması kendini özgürce ifade etmesi ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanması için bu kursu açmış bulunuyoruz. Kurslarımız 0-3 yaş bebeklik 3-6 yaş okul öncesi dönemi 7-11yaş okul çağı dönemi ve 12-18 yaş ergenlik dönemi içermektedir. Çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda aileleri bilgilendiren kurslarımız haftada 1 gün ücretsiz olup kayıtlar başladı. Aile eğitimleri sadece anne babalara değil aile içindeki tüm yetişkinlere verilmektedir. Ayrıca bu eğitimlere büyük anne, büyük baba, hala, teyze, dayılar da katılabilirler.'' 
ERZİN HEM'DEN AİLE EĞİTİMİ haberi 17 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay tarafından  21555 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle