Fedakar öğretmenlere teşekkür

 Kırıkhan Kaymakamı Fecri Fikret Çelik, Muhammet Çalışlar İlköğretim Okulunda görev yapan ve ders saatleri dışında öğrencilere kurs veren öğretmenlere teşekkür etti.
Fedakar öğretmenlere teşekkür
 Okulda düzenlenen programa katılan Kaymakam Çelik, ilçeye atandığı günden bu yana eğitim kalitesini yükseltmek için çeşitli çalışmalar yaptıklarını belirterek, öğretmenlerin kutsal bir mesleği yerine getirdiklerini söyledi.
     Öğretmenliğin, sadece okula gelerek mesai saatinin bitmesini bekleyecek bir meslek dalı olmadığını vurgulayan Çelik, ''Bu okuldaki öğretmenlerimizin sergilediği örnek davranış takdire şayandır. Kendilerine bu davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum'' dedi.

     Okul Aile Birliği Başkanı Gani Saman da okulda eğitim kalitesini yükseltmek için eğitim yılı başından itibaren yaptıkları çalışmalara öğretmenlerin de destek verdiğini belirterek, ''Öğretmenlerimiz ders saatleri dışında öğrencilere branşlarında kurs vererek eksiklerini giderme yönünde çalışma yapmaya başladı. Bu sayede öğrencilerimiz eksikliklerini giderdi ve eğitim kalitesi yükseldi. Öğretmenlerimizin bu davranışları bizleri memnun etmiştir. Bizler de kendilerine bu çalışmalarından dolayı teşekkür etmek istedik'' diye konuştu.
     Daha sonra okul aile birliği tarafından alınan hediyeler, öğretmenlere verildi.