GESMEK yeni döneme hazır

Gebze Belediyesi Güzel Sanatlar ve Meslek Edindirme Kurslarında, 2017-2018 eğitim-öğretim döneminde 42 farklı branşta hem mesleki hem de sanatsal alanlarda eğitim verilecek.
GESMEK yeni döneme hazır
Gebze Belediyesi Güzel Sanatlar ve Meslek Edindirme Kursları (GESMEK) yeni dönemde kapılarını açmaya hazırlanıyor. 2017-2018 eğitim-öğretim döneminde 42 farklı branşta Gebzelilere eğitim verileceği GESMEK kursları, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştiriliyor. Meslek edinmek isteyen Gebzelilere de imkan sağlayan GESMEK kurslarını tamamlayan kursiyerlere dönem sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sertifikası da veriliyor.
Bilgisayar, temel muhasebe, Autocad, Solidworks, İngilizce, Osmanlıca, Arapça, diksiyon, 4-6 yaş çocuk eğitimi ve etkinlikleri, fotoğraf çekimi, gitar, ney, keman, Türk Sanat Müziği, drama, resim, Hüsn-i Hat, tezhip, kaligrafi gibi 42 farklı branşta eğitimlerin verileceği GESMEK kurslarına kayıt yaptıran Gebzeliler hem hünerlerine hüner katacak hem de farklı bir meslek dalında kendilerini geliştirme imkanı yakalayacak.
GESMEK yeni döneme hazır haberi 03 Ekim 2017 14:54 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Kocaeli Gebze muhabirimiz Cemal Bök adına  tarafından  14810 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Kocaeli Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Kocaeli Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Kocaeli Radyoları Canlı Radyo Dinle
Kocaeli İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Kocaeli Yemek Tariflerini Ekle
Kocaeli Tvlerini Canlı İzle