GÖNÜLLÜ ÖĞRETMEN VE AİLE BİRLİĞİ YÖNETİCİLERİ DUVAR BOYADI

Erzin ilçesinde gönüllü öğretmen ve aile birliği yöneticileri Hürriyet İlköğretim Okulu'nun duvarlarını resimlerle süslediler.
GÖNÜLLÜ ÖĞRETMEN VE AİLE BİRLİĞİ YÖNETİCİLERİ DUVAR BOYADI
  Okul Aile Birliği Başkanı Erkan Öktem, gönüllü öğretmenler ve aile birliği üyeleri, okul duvarlarına çizdikleri eğitici ve güzel resimlerle okulun daha çağdaş görünüm kazanmasını sağladıklarını söyledi.
     Okulların farklı renk ve desenlerde olmasının öğrencilerin okula devam etmesi ve başarısına olumlu etki yaptığını hatırlatan Öktem, ''Okul duvarlarını eğitici resimlerle güçlendiren öğretmen ve aile birliği üyelerine teşekkür ederim'' dedi.
     Gönüllü öğretmen Osman Atar, öğrencilere iyi örnek olduklarını, kendisini elinde fırça ve boya ile gören öğrencilerin de duvarlara resim yapmak istediklerini, bunun iyi bir gelişme olduğunu kaydetti.
     Atar, geçtiğimiz aylarda ilçede ilk kez gerçekleştirilen ''Uluslararası 1. Narenciye Festivali''nde stant açarak gelir sağlayan ve bununla okula kamera taktıran ve okul girişinin zeminine kalebodur döşeyen okul aile birliği yöneticilerine de teşekkür etti.