Güzel Sanatlar Fakültesi’nden Yeni Sanatçılar

<span style="background-color:rgb(247, 242, 242); color:rgb(34, 34, 34); font-family:ubuntu,sans-serif; font-size:13px">Mustafa Kemal &Uuml;niversitesi G&uuml;zel Sanatlar Fak&uuml;ltesi 2014-2015 eğitim &ouml;ğretim d&ouml;neminde resim, heykel ve grafik b&ouml;l&uuml;mlerinden mezun olan &ouml;ğrencileri i&ccedil;in Atat&uuml;rk Konferans Salonu&rsquo;nda t&ouml;ren d&uuml;zenledi.&nbsp;</span>
Güzel Sanatlar Fakültesi’nden Yeni Sanatçılar
Oldukça keyifli geçen törende, toplumun gelişimine ve şekillenmesine sanatsal açıdan katkı yapmak isteyen öğrencilerin heyecanları yüzlerine yansıdı. Törene Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Yusuf Önlen, Prof. Dr. Veysel Eren, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Seval Yavuz, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nizami Duran, Öğretim Üyeleri, öğrenciler ve aileleri katıldı.Törende konuşan Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Seval Yavuz, "1995 yılında kurularak  1998-1999 eğitim öğretim yılında Heykel Bölümünün açılmasıyla eğitim hayatına başlayan Fakültemizde Resim Bölümü 2003-2004 öğretim yılında, Grafik bölümü ise 2014-2015 öğretim yılında lisans eğitimi vermeye başlamıştır.” dedi.Prof. Dr. Yavuz öğrencilere hitaben ise, “Bundan sonraki hayatınızda, her ne iş yaparsanız yapın, elinizden gelen en üstün çabayı gösterin, insanlar arasındaki tek farkın çok çalışmaktan geldiğini anımsayın, meraklı ve araştırmacı olun çevrenizle iletişiminize önem verin, ve en önemlisi; sağduyunuza, kendinize, eğitiminize güvenin.  Sizlerle gurur duyuyor, bundan sonraki hayatınızda sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.Konuşmaların ardından dereceye girenlere protokol tarafından diplomalarıyla birlikte hediyeleri verildi. Daha sonra bütün öğrencilerin diplomalarını almasıyla birlikte hep birlikte kepler havaya atıldı.
Güzel Sanatlar Fakültesi’nden Yeni Sanatçılar haberi 17 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1495 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle